PRIDAJ SA K NÁM


Aktuálne realizujeme niekoľko projektov v rámci Slovenskej a Českej republiky. Náš tím by sme chceli rozšíriť o nových pracovníkov. Kladieme dôraz na kvalitu vykonanej práce a spokojnosť zákazníkov. V rámci projektov realizujeme štandardné silnoprúdové, slaboprúdové inštalácie ale aj inteligentné riešenia pre SMART HOME. Realizujeme nabíjacie stanice pre elektromobily a rozširujeme naše pôsobenie na fotovoltické systémy. Pokiaľ máš záľubu v ktorejkoľvek oblasti elektrických inštalácii a mal/a by si záujem o príležitosť rozšíriť náš tím neváhaj nás kontaktovať. 

Aktívne sa venujeme projektovaniu inteligentných inštalácii rodinných domov v systémoch KNX, riešime komplexné návrhy nabíjacích staníc pre elektromobily a rozširujeme náš záber o návrhy fotovoltických systémov. Kvalitná dokumentácia si vyžaduje precíznosť a zmysel pre detail preto by sme radi rozšírili náš tím o zodpovedného tímového hráča. 

Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, príjemné pracovné prostredie v dobrom kolektíve.

Do nášho tímu hľadáme absolventa s 20 ročnými skúsenosťami. Pokiaľ spĺňaš aspoň jednu z podmienok budeš pre nás zaujímavým prínosom.

Elektrikár - senior/junior

Napíš nám

Baví ťa práca s AutoCad-om a chceš sa zdokonaliť v oblasti projektovania elektroinštalácii? Potom si ideálnym kandidátom do nášho kolektívu.

Projektant - junior

Napíš nám

Zodpovednosť za proces prípravy, predaja a realizácie nabíjacích staníc. Príprava a organizácia realizácie prípadne samotná realizácia.

eXPERT EVCH

Napíš nám