Všetky aktivity našej spoločnosti sa sústredia na to najdôležitejšie, plniť priania klientov. 


V roku 2017 sme sa rozhodli zužitkovať naše skúsenosti v oblasti elektroinštalácií a založili sme spoločnosť SELECTRA s cieľom ponúknuť našim klientom niečo viac, než iba štandardnú inštaláciu.
Životné odhodlanie, ktoré plynie z našej športovej a kolektívnej minulosti sme sa rozhodli zužitkovať v pracovnom živote. Tak ako každému športovcovi prináleží bojovnosť, vytrvalosť, dobrá životospráva, kvalita a fair-play tak aj my v našom podnikaní nechceme od týchto vlastností upustiť, chceme prekonávať naše limity, každý deň sa zlepšovať a napredovať aby sme vám mohli v našej profesii poskytnúť plnohodnotný servis v poskytovaných službách.
To, čo nás charakterizuje, je maximálne profesionálny prístup a ochota kvalifikovaných pracovníkov vyriešiť a navrhnúť najlepšie technické riešenie vzhľadom na tie najnáročnejšie požiadavky klientov. Poskytujeme kompletný balík služieb od poradenstva cez projektovanie, realizáciu, revízie až po servis a údržbu.
Naši pracovníci sú odborníkmi tak v silnoprúdových, ako aj slaboprúdových inštaláciách. Držíme krok s najnovšími trendami v oblasti elektroinštalácii, klientom ponúkame stále čím viac populárnejšie Smart Riešenia v domácnostiach vrátane efektívneho nabíjania elektromobilov a získavanie energie z obnoviteľných zdrojov slnka a vetra. 

Zverte nám do rúk vaše požiadavky, my vás nesklameme!