ELEKTROMOBILITA


V súčasnej dobe nezastaviteľný trend, ktorý v najbližších dekádach ovládne automobilový priemysel. Regulačné orgány EÚ sprísnili emisné limity a do platnosti vstúpili méty obmedzujúce maximálnu produkciu emisií CO2. Investície automobiliek do elektrických pohonov napovedajú blížiacej sa obmene spaľovacích motorov za elektrické.

Elektromobilita, jej výskum, rozvoj a budovanie infraštruktúry v rámci krajiny, ale aj využitie/ nabíjanie v domácnosti je poprednou témou pri jej budovaní a rozvoji.


Nabíjacie stanice pre FIRMY

Máte v pláne obnoviť vozový park vo vašej spoločnosti a potrebujete návrh riešenia pre vaše nové elektromobily? Poskytujeme analýzu aktuálneho stavu elektrickej siete, návrh riešenia s prihliadnutím na potreby nabíjania, realizáciu a následný servis a údržbu.

Wallbox-y pre DOMÁCNOSTI 

Kúpili ste si alebo zvažujete kúpu nového elektromobilu a potrebujete pripraviť najjednoduchšie riešenie ako vaše auto nabiť? Pošlite nám pár informácii a my vám pripravíme návrh najvýhodnejšieho riešenia spolu s cenovou kalkuláciou a následnou realizáciou.